Bieži uzdotie jautājumi

Lieliski Jūs saprotu. Bet ziniet, apmeklējot nodarbības katram ir savs mērķis. Un tā ir tikai sajūta, ka visi skatīsies tikai uz Jums. Lai ar to tiktu galā, iedomājieties šādu situāciju: Jūs iekāpjat sabiedriskajā transportā un Jums liekas, ka visi tikai uz Jums skatās. Bet Jums ir jābrauc un Jūs nekāpjat ārā, un pēc mirkļa saprotat, ka uz Jums neviens pavisam neskatās.Ja šis salīdzinājums nemazina Jūsu baiļu barjeru, tad es Jums ieteiktu vispirms apmeklēt ūdens aerobiku. Šo nodarbību laikā ķermenis gandrīz pilnībā atrodas ūdenī, tas nozīmē, ka par kautrēšanos nevar būt ne runas. Tādējādi Jūs mazliet notievēsiet un varēsiet apmeklēt arī nodarbības zālē.

Vareni jau ir tas, ka saprotat, ka aerobika var sniegt lielisku izlādēšanos un emocijas. Ja Jums ir nepieciešams atgūt jautrību un dzīvesprieku, apmeklējiet Dance (dejas aerobika) vai Step(vingrošana izmantojot stepa platformas). Ja Jums ir sakrājusies agresija un neapmierinātība ar dzīvi, izlādēties palīdzēs Tae-Bo (cīņas mākslas un aerobikas pamatelementu salikums). Ja šobrīd Jus apmierina Jūsu dvēseles stāvoklis, apmeklējiet spēka vingrojumu aerobiku ABS (vingrojumi vēdera presei un muguras muskulatūrai) vai Body Workout (vingrojumi ar hantelēm vai gumijas espanderiem visu muskuļu grupu stiprināšanai). Tiem, kam patīk ūdens, iesakām apmeklēt ūdens aerobiku, kas garantē pozitīvas emocijas, brīnišķīgu rezultātu, svara samazināšanos, cīņu ar celulītu un stresa noņemšanu. Ja vēlaties atslābināties un atpūsties, pilates dāvās Jums neaizmirstamu vieglumu no stiepšanās vingrojumiem un nostiprinās muskuļus mierīgas un patīkamas mūzikas pavadījumā. Bet Fly Yoga aizraus Jūsu Garu un nesalidzināsies ne ar ko! Jūs taču pat nevarat iedomāties, ka esat spējigi uz tāda veida akrobatisku elementu veikšanu cirka audeklī, kurš izvietots kā šūpuļtīkls.

Jums vajadzētu abonementu vienkārši uzdāvināt. Draudzene ne tikai neapvainosies, bet būs ļoti priecīga par Jūsu uzmanību un tādu brīnišķīgu dāvanu. Aerobikas nodarbības apmeklē ne tikai, lai kļūtu vēl pievelcīgāka, bet arī, savam dzīvespriekam un baudai.

Mūsu aerobikas studija Santa DIpalestra piedāvā šādas nodarbības. Pilates ir izstrādājis ārsts Džozefs Pilatesoms karavīru rehabilitācijai. Šobrīd pilates ir kļuvušas par vienu no populārākajiem aerobikas veidiem, kuras apmeklē gan cilvēki ar muguras un locītavu problēmām, gan arī fiziski veseli cilvēki. Tiek nodarbinātas dziļākās muskuļu grupas, kas ar trenažieriem nav iespējams. Tiek nostiprināts ķermenis, notiek lieliska stiepšanās un darbs pie stājas mierīgā tempā, patīkamas mūzikas pavadījumā. Bet tiem, kuriem patīk joga, varam pateikt, ka pilates iekļauj sevī lielāko daļu no šá veida vingrojumiem.

Pirmkārt, būs nepieciešami sporta apavi. Vadošie sporta apģērbu ražošanas uzņēmumi piedāvā speciālus aerobikas sporta apavus. Ja Jums nav iespējas iegādāties tieši šādus apavus, iegādājieties jebkurus citus sporta apavus. Izvēloties apavus, pievērsiet uzmanību tam, lai būtu lokana zole un gumijas elementi (lai apavi neslīd pa grīdu). Kas attiecas tieši uz apģērbu, tā ir Jūsu pašu izvēle, lai Jums būtu ērti. Derēs jebkurš tops vai T-krekls, brīvas vai elastīgas bikses. Apmeklējot ūdens aerobiku, tomēr ērtāk izmantot kopējo peldkostīmu.

Vingrojumus vēdera presei. Mūsu aerobikas studijā Santa DIpalestra ir ABS – speciāls nodarbību veids vēdera preses un muguras muskuļu nostiprināšanai. Atnāciet uz mūsu nodarbību zāli, un pēc tam, ja vēlēsieties, šos vingrojumus Jūs varēsiet izpildīt mājās. Lai negūtu traumu, pakāpeniski jānodarbina visas muskuļu grupas. Labāk tomēr sākt vingrot savlaicīgi, lai nepieļautu celulīta rašanos un nezaudētu fizisko formu.

Krūtis – ir tā ķermeņa daļa, kas, ievērojot diētu, samazinās ātrāk nekā citas ķermeņa daļas. Tā kā piena dziedzeri nav muskuļi, tad vienkārši uztrenēt tos neizdosies. Krūškurvja rajonā, protams, arī ir krūšu muskuļi. Taču iespaidīgu rezultātu tas nedos. Taču paskatieties uz šo situāciju no citas puses. Dabā ir iekārtots tā, ka mēs gan tievējam, gan pieņemamies svarā proporcionāli, un ja tam tā ir jābūt, tad tas ir skaisti.