Body-balets – tā ir atvieglota horeogrāfija, kura sastāv no vienkāšotiem baleta vingrinājumiem, paredzētiem uz muskuļu nostiprināšanu un stiepšanu. Šīs dejas galvenais pluss – vesels mugurkauls.
Body-balets – ideāls fitnesa veids tiem, kas kaut kādu iemēslu dēļ nespēj tikt galā ar augstas intensitātes slodzi. Body-balets ir ieteikts visiem, kam ir bijušas traumas, lai ārtāk atgūt formu. Body-balets skaitās viens no visdrošākajiem treniņiem.
Prioritāte nodarbību laikā skaitās maksimāla slodze uz visām muskuļu grupām, neskarot savainotās vietas. Pateicoties atvieglotiem baleta vingrinājumiem, Jūs attīstīsiet mugurkaula un locītavu lokanumu. Taču, kā apgalvo speciālisti, galvenā priekšrocība ir iespēja apgūt ķermeņa kontroles mākslu.Šīs nodarbības pirmām kārtām ir ieteicamas cilvēkiem ar nepareizu stāju vai arī cilvēkiem, kam ir nepieciešama grācijas un lokanuma attīstīšana. Bez tam Body-balets uzlabo formu vēdera preses un kāju muskuļiem, pie tam liekie tauki gurnu un vidukļa rajonā tiks aktīvi sadedzināti.
Nekādu speciālu baletes apģerbu nav vajadzības pirkt. Uz Body-baletu Jūs droši varat nākt jebkurā elastīga sporta apģerbā. Tikai biksēm jābut šauram, lai ērtāk izpildīt vingrinājumus. Uz kājām – parastus sporta apavus.
Aerobikas studijā “Santa DIpalestra” “Body Ballet Power” ir vairāk paredzēts muskuļu un izturības veidošanai, izmantojot dažādus baletas “pa”. “Body Ballet Choreography” ir dēju nodarbība.
Bet abos īpašu uzmanību pievērsiet stiepšanās vingrinājumiem – nebaidieties, pēc pāris treniņiem Jūs viegli varēsiet izpildīt jebkuru vingrinājumu.