Power Step – tā ir augstas intensivitātes kardio nodarbība atrā mūzikālā tempā ar step platformu un neliela svara hanteļu izmantošanu straujai svara samazināšanai un ķermeņa reljefveida silueta piešķiršanai. Power Stepu var apmeklēt visās pirmdienās, izņemot pēdēju pirmdienu mēnesī.
Pēdējā pirmdienā mēnesī mēs piedavājam Bodi-Baletu uz step platformas. Aerobikas studija “Santa DIpalestra” nolema savienot divus virzienus priekš klientiem, kuriem vienādi patīk kā Steps, tā arī Body Ballets.
Body Ballets– tā ir ATVIEGLOTA HOREOGRĀFIJA, kura sastāv no vienkāršotiem baleta vingrinājumiem, paredzētiem uz muskuļu nostiprinājumu un stiepšanu. Šīs dejas galvenais pluss – vesels mugurkauls.
Body Ballet on Step – ideāls fitnesa veids tiem, kas kaut kādu iemēslu dēļ nespēj tikt galā ar augstas horeogrāfijas intensitātes slodzi. ŠĪ nodarbība ir ieteikta visiem, kam ir bijušas traumas, lai ārtāk atgūt formu.
Prioritāte nodarbību laikā skaitās maksimāla slodze uz visām muskuļu grupām, neskarot savainotās vietas. Pateicoties atvieglotiem baleta vingrinājumiem.
Jūs attīstīsiet mugurkaula un locītavu lunkanumu. Taču, kā apgalvo speciālisti, galvenā priekšrocība ir iespēja apgūt ķermeņa kontroles mākslu.
Šīs nodarbības pirmām kārtām ir ieteicamas cilvēkiem ar nepareizu stāju vai arī cilvēkiem, kam ir nepieciešama grācijas un lokanuma attīstīšana.
Ja kādu dienu jūs sagribēsiet samazināt piedavāto slodzi, jūs droši varat izpildīt vingrinājumus bez step platformas izmantošanas. Tadu veidu vingrinājumu izpildīšanu izvēlās arī cilvēki, kuriem ir problematiskie kāju asins vadi. Jebkurā veidā Body Baleta izpildīšana uzlabo vēdera preses un kāju muskuļu formu , pie tam liekie tauki gurnu un vidukļa rajonā tiks aktīvi sadedzināti.
Īpašu uzmanību pievērsiet stiepšanās vingrinājumiem – nebaidieties, pēc pāris treniņiem Jūs viegli varēsiet izpildīt jebkuru vingrinājumu.